Треккінг довкола Аннапурни і озеро Тілічо

Деталі поїздки

Треккінг довкола Аннапурни і озеро Тілічо

Треккінг довкола Аннапурни і озеро Тілічо

Завершено
Комерційно
програма фіксована

Локація

Ми починаємо
Ми прямуємо

Коли

Початок
Закінчення

Опис подорожі

Треккінг довкола Аннапурни і озеро Тілічо

Якщо ви зараз це читаєте, значить сталося це неспроста – настав той момент, коли ви готові відпустити себе в Гімалаї :).

Непал кличе до себе завжди особливих людей – тих, хто дивлячись на білосніжні вершини, чує себе і світ. Хто радіє і наповнюється просто від того, що може просто прожити два тижні у горах.

Ви вибрали чудовий трек, адже саме кільце довкола Аннапурни вважається одним із найкрасивіших пішохідних маршрутів у світі. За час подорожі нам доведеться побувати на перевалі Торог Ла висотою 5461 м і побувати на одному з найвисокогірніших озер Тілічо.
  

Трек довкола Аннапурни є особливим, бо тут ми:

 • Постійно будемо оточені горами-гігантами (а з них ще й трьома восьмитисячниками!) – Манаслу, усіма трьома Аннапурнами, Гангапурною, Дхаулагірі;
 • Будемо рухатися стежою, яка йде по мальовничій ущелині гірських річок – Марсіанді та Калі-Гандакі, через які перекинуті довжелезні мости;
 • Побуваємо у одному з найбільш закритих, а від того втаємниченому районі Непалу, нижньому Мустангу;
 • Проведемо фотосесію на висоті 4949м, адже саме тут знаходиться озеро Тілічо, довжина якого складає близько 4км;
 • Зможемо помедитувати серед білосніжних гір, наповнитися силою;
 • Скуштуємо далбат і дізнаємося чому непальці носять футболки ‘dalbatpower – 24 hours!’
 • Побуваємо одразу в двох культурних столицях Непалу – Катманду і Покхарі;
 • Проживемо два тижні глибоко і неймовірно круто!

 

Зробіть собі подарунок – відпустіть себе в Гімалаї :)

 

* Треккінг довкола Анапурни вважається досить складним, так як ми маємо вийти на висоту майже в п’ять з половиною тисяч метрів. Проте акліматизація побудована досить плавно і будь-яка людина без протипоказань до походів у гори, може пройти цей трек. Звичайно, за умови, що ви будете слідувати програмі тренувань від нашого інструктора, яку ми складаємо для наших учасників!

Поради по підготовці до походу читайте у нашій статті.

Рекомендуємо також трек до базового табору Анапурни - він простіший фізично і коротший на 2 дні.

Цей трекінг не є походом у звичному сенсі цього слова. Усі ночівлі будуть у готелях або туристичних притулках (лоджіях). 

З бівачного спорядження нам знадобиться тільки спальник. 

Для цієї подорожі не потрібне оформлення візи, потрібен лише закордонний паспорт. Віза ставиться у аеропорті по прильоту. 

 

День 0 

Виліт до Непалу 

Летіти можна будь-яким зручним для вас рейсом! Але для того щоб було веселіше, давайте купувати квиточки разом, щоб дорога не здавалася такою довгою і було з ким поганяти чаї під час пересадки! Найбюджетніші перельоти у Катманду здійснюють компанії Flydubai та AirArabia. Перельоти здійснюються з пересадкою в Арабських Еміратах з Києва, Харкова, Одеси, Москви, Єкатеринбургу та Казані. Після прильоту в Емірати на нас чекає майже ціла ніч у аеропорті Шарджі або Дубаі. А після — переліт тривалістю 5 годин до Катманду.

 

1

 

 День 1

Різношерстне Катманду 

Сьогодні ми цілий день присвятимо прогулянкам по Катманду, а наш гід в цей час оформить перміти, необхідні для проходження треку. Об’єднуємося в невеличкі групки і вирушаємо досліджувати Храм Мавп, Місто Мертвих, центральну площу і буддиську легендарну ступу – Боданатх. Дегустуємо масалу і дуже обережно звикаємо до місцевої кухні. Ввечері обов’язково вечеряємо разом, щоб обговорити організаційні моменти.

 

День 2

Переїзд на старт маршруту

Зранку зустрічаємося з нашим непальським гідом, сідаємо в автобус і вжуххх – після 7 годин переїзду, опиняємося в селищі Бесісахар. Далі, якщо є можливість, під’їжджаємо на джипах до селища Чамже, місця нашої першої ночівлі.

 

2

 

День 3

Початок  треккінгу!

Нарешті, ми стартуємо на нашій пішохідній частині маршруту. Сьогодні день у нас буде досить медитативний, ми будемо рухатися по тропі вздовж річки Марсіанді, переходячи через підвісні мости і поступово набираючи висоту. Можливо, вже сьогодні нам зустрінуться мавпи, так що будемо уважно слідкувати за речами. Ночівля у нас сьогодні в селищі Дхарапані, на висоті 1860 метрів.

 

День 4

Білі гори на горизонті

Вершина Ламданжунг (6983) сьогодні визирне за одним із поворотів, і ми нарешті повіримо в те, що гори зовсім близько, залишився невеличкий підхід і ми будемо ними оточені з усіх сторін! Ми будемо рухатися вперед, по дорозі проходячи вхідні ворота у село, де можна покрутити молитвені барабани і попросити здійснення своєї найзаповітнішої мрії.  Ночуємо в селищі Чаме. 

 

5

 

День 5

Ворота раю

Набори висоти на маршруті продовжуються, сьогодні ми будемо ночувати вже на висоті в 3300 метрів, а перед цим пройдемо поряд з Воротами Раю – гранітному амфітеатрі, біля якого почуваєшся комашкою. Ввечері, після поселення і горнятка масали в Нижньому Пісангу, вирушимо в Верхній Пісанг, де знаходиться буддиський монастир. Якщо пощастить, зустрінемо тут захід сонця і, можливо, зможемо поспостерігати за життям монахів.

 

День 6

Селище Брага

Сьогодні нас чекає перехід в селище Брага на висоті 3439 метрів. Ми спробуємо прийти туди пораніше, щоб добре відпочити і набратися сил перед наступною ділянкою маршруту.

 

6

 

День 7

Тортики селища Мананг!

Рай для любителів солоденького – сьогодні ми покращимо нашу акліматизацію і бойовий настрой тортиками в селищі Мананг. Перехід буде більш коротким, ніж у звичайні дні, всього 10 км, а решту дня будемо відпочивати і звикати до висоти – 3540 метрів.

 

6 1

  

День 8

Базовий табір Тілічо

Базовий табір Тілічо вважається не дуже популярним місцем, тому і стежки тут будуть трошки важчі, ніж на іншій частині треку. Проте і людей тут має бути менше. Ми заночуємо в базовому таборі, звідки альпіністи роблять сходження на вершину Тілічо. Висота ночівлі – 4150 метрів

 

7

  

День 9

Озеро Тілічо

Сьогодні наші рюкзаки залишаться в лоджіях, адже нас чекає радіальний вихід до одного з найвисокогірніших озер Тілічо, висота якого 4949 метрів.

 

9

 

День буде не тільки неймовірно красивим, але і корисним – ми отримаємо таку необхідну для нас акліматизацію для подальшого маршруту. Озеро саме по собі вражає – довжина його 4 км, ширина – 1 км. Влаштовуємо фотосесію і вирушаємо назад до базового табору.

 

10

 

День 10

селище Як Кхарка

Красивий день треккінгу, де ми будемо по дорозі грати в ігри, ділитися враженнями про те, що ми побачили і відчуваємо, і те, що нас ще чекає. Відпочиваємо в лоджіях на висоті 4018 метрів.

 

День 11

Підйом у найвищий табір перевалу

Починається найскладніша частина треккінгу – ми піднімаємося на висоти під 5000 метрів і нашому організму стає важче призвичаїтися до розрідженого повітря. Спочатку ми піднімемося до невеличкого селища Торонг Пхеді (4450 м), підкріпимося неважким обідом і приступимо до більш важкої частини набору 500 метрів до Хай Кемпу. Підйом буде непростий, але ж ми не здаємося – крок за кроком долаємо підйом і ось уже відпочиваємо в лоджії на висоті 4925 метрів. Довго засиджуватися сьогодні не будемо, так як завтра нас чекає непростий день. Вночі температура може падати до -10 градусів, тому засовуємо в спальник пуховку і вкриваємося нею.

 

10 1

 

День 12

Ключовий день – підйом на перевал!

Як у справжніх горосходжувачів, вихід у нас сьогодні ранній – близько 3 або 4 ночі підйом і вже за годину вихід. Стараємося добре поснідати, адже нам потрібні сили на цілий день, хоч шматок в горло не лізе :). П’ємо багато чаю, а от від кави утримуємося. Нас чекає 500 метрів набору по хорошій тропі і вихід на перевал Торонг Ла! Ідеться, можливо, і не дуже легко, але ми підганяємо себе думкою про те, який же красивий там світанок. Заради цього, усіх відтінків червоного, легкої ковдри хмаринок, які покрили білосніжні вершини, можна пережити всі набори висоти!

 

12

  

Фотографуємося, п’ємо чай і швиденько вниз. До наступного села нам потрібно скинути 1800 метрів, тому домовляємося зі своїми колінами і одразу фіксуємо їх бинтами. Радість, щастя, заслужений відпочинок у селищі Муктінатх (3760м).

 

12 1

 

А далі на нас чекає переїзд на джипах через Верхній Мустанг – район, який зовсім нещодавно відкрився для туристів. Навіть і зараз тільки перміт туди коштує 500 доларів, що робить район пустинним і загадковим. Ми ж проїдемося поряд, по Нижньому Мустангу, з можливістю зазирнути в шпаринку його таємниць. Ночуємо в великому поселенні Джомсон, звідки завтра на нас чекає виїзд в Покхару.

 

13

 

День 13

Переїзд Джомсон-Покраха

Переїзд на джипах, і ось ми уже в другій, європейській столиці Непалу, Покхарі. Присвячуємо день екскурсіям – тут можна побувати і в Пагоді, буддиській ступі, Музеї гір і інших дуже цікавих місцях. А ввечері посидіти в одному з растаманських ресторанчиків на берегу озера Фева.

 

15

 

16

 

День 14

Повернення у Катманду

Нас чекає переїзд у Катманду, який займе близько 7-8 годин і вже ввечері у нас буде можливість серйозно зайнятися сувенірами.

 

17

 

День 15

Додому!

Прощаємося, обмінюємося контактами і вже починаємо скучати за Гімалаями :).

 

*Квитки рекомендуємо брати на вечірній рейс.

 

До зустрічі в горах!

 

Треккінг довкола Аннапурни і озеро Тілічо
Складний рівень
Більше інформації про подорож, враження та відпочинок за цим посиланням

Витрати на враження та відпочинок

850,00 USD
Вартість фіксована оплата організатору
Включено у ціну
 • супровід українського і непальського гідів;
 • усі необхідні дозволи (перміти) для проходження треку;
 • проживання у готелях в Катманду (2 ночі) і у Покхарі (1 ніч) - двомісні номери, душ та туалет в номері;
 • проживання в лоджіях на трекінгу;
 • трансфер Катманду - старт маршруту;
 • трансфер Покхара - Катманду;
 • трансфер Муктінатх - Джомсон та Джомсон - Покхара (на джипах);
 • групова аптечка;
 • допомога у підготовці до треккінгу – консультування по спорядженню, фізичній підготовці;
 • допомога у купівлі авіаквитків;
 • фірмовий подарунок від ВсюдиХода.
НЕ ВКЛЮЧЕНО у ціну
 • авіапереліт у Катманду (близько 550$ на 18.01.2018);
 • непальська віза – 40 $ (оформлюється одразу ж в аеропорті);
 • харчування – 15-20$ в день (у залежності від ваших апетитів);
 • послуги портера (20$ у день – можна взяти одного портера на двох або трьох);
 • страховий поліс (орієнтовно 25 $; у поліс обов`язково має бути включена евакуація на гелкоптері).

Послуги портера не обов`язкові, але ми дуже рекомендуємо проходити цей трек з портером.

Кого ми шукаємо

Кому сподобалось

Будь першим, кому сподобалося

Долучився

Стань першим, хто долучився

Обговорення

Поїздки від інших організаторів

Знайди цікаві пропозиції, до яких хотів би долучитися
Трекінг по Йорданії
Організуємо спільно
Тур на Тенерифе
Комерційно
Переглянути всі подорожі

Запропонувати подорож, чи знайти попутника для відпочинку?

Ставай ініціатором та збери однодумців для реалізації своєї ідеї
Додати подорож